WISENT WG37546B Grafit virtuves izlietnes 75x46 komplekts

Zoom
WISENT
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26404048

Daudzfunkcionālā virtuves izlietne no nerūsējošā tērauda kļūs par izcilu palīgu jūsu virtuvē.. Ar šīs izlietnes palīdzību jūs varēsiet viegli nomazgāt ne vien traukus, bet arī augļus un dārzeņus. Atsaldēšanas trauks ietaupīs vietu uz galda, bet pateicoties izvadatverei ūdens automātiski notecēs izlietnē.
Koka dēlītis, kas iebūvēts izlietnē, ļaus vienlaicīgi gan griezt produktus, gan tos noskalot..
Iestrādāts dozators ziepēm vai trauku mazgāšanas līdzeklim ir ērts jebkurā virtuvē un ļauj atbrīvot jebkuru mazgāšanas virsmu.

Maisītājs ar elastīgu cauruli ļaus vienkārši noskalot izlietni. Dušas režīms būs ideāli piemērots augļu un dārzeņu mazgāšanai, kurus var ērti ielikt speciālajā kolanderā.

Izlietnes komplektā nāk arī paplāksne glāžu mazgāšanai, kas šo procesu padara īpaši vienkāršu. Lai nomazgātu krūzi vai glāzi, tā ir jānovieto uz paplāksnes un vienkārši jānospiež.

Virtuves izlietne WISENT tiek izgatavota no 1 līdz 3 mm biezā nerūsējošā tērauda SUS304. Pateicoties ķīmiskajam sastāvam un īpašībām, zīmols 304 ir vispiemērotākais izmantošanai pārtikas rūpniecībā. Izstrādājumiem ir augsta līmeņa korozijas noturība pat agresīvajās vidēs. Izlietnes sienas biezums ir 1 mm, apmales biezums – 3 mm. Pārklāta ar trokšņu izolējošo materiālu, kas izteikti samazina ūdens plūsmas skaņas. Izlietne ir pa pusei matēta. PVD pārklājums tiek veikts ar vakuuma izsmidzināšanas metodi, kuras laikā pārklājuma daļiņas tiek savienotas ar metāla molekulāro struktūru un nodrošina izturīgu aizsargslāni. Virtuves izlietne ar PVD pārklājumu ir vienkārša un ērta ekspluatācijā, izturīga pret mehāniskiem bojājumiem. No tām var viegli notīrīt tauku un ūdens traipus.

Ražošanas īpatnību dēļ izlietnes ģeometrijā ir pieļaujama nobīde 1-3mm. Izlietne tiek uzstādīta uz hermētiķi un piespiesta. Ar šādu uzstādīšanas metodi izlietnes malas būs cieši piestiprinātas galda virsmai.

Izlietnes komplektā ietilpst:
– griešanas dēlītis no dabīgā koka,
– trīsstūra kolanders,
– atsaldēšanas trauks,
– glāžu mazgāšanas paplāksne,
– dozators,
– maisītājs ar elastīgu iztecēju un kaskādes ūdenskritumu ar termoregulāciju,
– sifons,
– elastīgs pievads

IZLIETNES GARUMS (CM) 75
IZLIETNES PLATUMS (CM) 46
TVERTNES GARUMS (CM) 46
TVERTNES PLATUMS (CM) 70
MATERIĀLS NERŪSĒJOŠAIS TĒRAUDS AR PVD PĀRKLĀJUMU
TVERTNES DZIĻUMS (CM) 21
KRĀSA GRAFĪTS, TUMŠI PELĒKS
SKAPJA IZMĒRS (СМ) 80
AIZPLŪDES DIAMETRS (ММ) 90
RAŽOTĀJVALSTS ĶĪNA
PĀRKLĀJUMS AIZSARGĀJOŠS; IZTURĪGS PRET SKRĀPĒJUMIEM
MONTĀŽAS VEIDS IEVIETOTA, INTEGRĒTA
SIENAS BIEZUMS (ММ) 1-3
IEPAKOJUMA IZMĒRS (ММ) 800*530*240
KOMPLEKTĀCIJA IZLIETNE, SIFONS, KOLEKTA, ATKAUSĒŠANAS TVERTNE, MAISĪTĀJS, GATAVOŠANAS DĒLIS, GLĀŽU MAZGĀŠANAS PODIŅŠ, DOZATORS
SVARS IEPAKOJUMĀ (КG) 7. 4

 

Izcelsmes valsts Ķīna

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde