AURA SELENE vanna 1595x640 ar pop-up sifonu balta bez pārplūdes

Zoom
AURA
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26404048

Zīmols AURA  - unikāla, Latvijā ražota, brīvi stāvošo vannu un izlietņu kolekcija, kurā apvienojas izcila kvalitāte, avangardiski izsmalcināts vizuālais dizains un nevainojama ergonomika.

Brīvi stāvoša vanna Selene: kompakta akmens masas vanna ar iespaidīgu tilpumu.

Vanna Selene aizņem maz vietas, un tāpēc ir ļoti piemērota pilsētas dzīvokļiem ar augstu dzīvojamās platības vērtību.

Pēc izskata neliela, bet funkcionāli piemērota un ļoti ērta vienam cilvēkam, tomēr tās iespaidīgais tilpums pieļauj vannošanos arī divatā.

Brīvi stāvoša akmens masas vanna ar perfekti glancētu virsmu, pieejami vairāk nekā 150 dažādi toņi no universālās RAL krāsu sistēmas, iespējams izvēlēties dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Papildus varat komplektēt ar zīmola AURA™ izlietni, izvēloties piemērotāko no mūsu izlietņu klāsta.

GABARĪTI 1610 X 660 X 620 MM
SVARS 110 KG
TILPUMS 220 L
MATERIĀLS     MARMORYL®
KRĀSA BALTA/RAL
VIRSMA GLANCĒTA
PĀRPLŪDE AR/BEZ
GARANTIJA 25 GADI

Vanna Selene tiek izgatavota Latvijā ar MARMORYL® tehnoloģiju, izmantojot dabisku drupinātu marmoru un augstākās kvalitātes kompozīmateriālus.

MARMORYL® tehnoloģijas elastīgums un lieliskā iespēja apstrādāt materiālu ar rokām, ļauj izveidot unikālas brīvi stāvošas vannas, kā arī rast dažādus individuālus risinājumus atbilstoši pasūtītāja izvēlētai formai, krāsai un izmēriem – tā ir iespēja radīt unikālu brīvi stāvošas vannas dizainu – saskaņā ar Jūsu gaumi un atbilstoši vannas istabas izmēriem un iekārtojumam.

MARMORYL® tehnoloģija, kas uz šo brīdi ir visprogresīvākā marmora masas liešanas tehnoloģija, ir radīta lai ražotu izstrādājumus ar vairāku desmitu gadu ilgu paredzamo kalpošanas laiku. Šī tehnoloģija ļauj nodrošināt 25 gadu ilgu garantijas laiku visām AURA™ brīvi stāvošajām vannām, izlietnēm un individuāli radītiem izstrādājumiem.

Izcelsmes valsts Latvija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde