AURA PROTEUS vanna 1670x860 ar pop-up sifonu balta bez pārplūdes

Zoom
AURA
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26404048

Zīmols AURA  - unikāla, Latvijā ražota, brīvi stāvošo vannu un izlietņu kolekcija, kurā apvienojas izcila kvalitāte, avangardiski izsmalcināts vizuālais dizains un nevainojama ergonomika.

Brīvi stāvoša vanna Proteus: komfortabla vanna - plata, dziļa, ar augstu muguras daļu un optimālu ergonomiku.

Akmens masas vanna ar perfekti glancētu virsmu, iespējami vairāk nekā 150 dažādi toņi no universālās RAL krāsu sistēmas. Iespējams kombinēt vannas krāsas – izvēlēties dažādas krāsas vannas iekšpusei un ārpusei.

Vanna ir ļoti komfortabla – plata, dziļa, ar augstu muguras daļu un optimālu ergonomiku.

Vanna Proteus var tikt komplektēta ar zīmola AURA™ izlietni, vai izvēlēties piemērotāko no mūsu izlietņu klāsta. 

GABARĪTI 1670 X 860 X 755 MM
SVARS 110 KG
TILPUMS 335 L
MATERIĀLS     MARMORYL®
KRĀSA BALTA/RAL
VIRSMA GLANCĒTA
PĀRPLŪDE AR/BEZ
GARANTIJA 25 GADI

Brīvi stāvoša vanna Proteus tiek izgatavota Latvijā ar MARMORYL®  tehnoloģiju, izmantojot dabisku drupinātu marmoru un augstākās kvalitātes kompozīmateriālus.

MARMORYL® tehnoloģijas elastīgums un lieliskā iespēja apstrādāt materiālu ar rokām, ļauj izveidot unikālas brīvi stāvošas vannas, kā arī rast dažādus individuālus risinājumus atbilstoši pasūtītāja izvēlētai formai, krāsai un izmēriem – tā ir iespēja radīt unikālu brīvi stāvošas vannas dizainu – saskaņā ar Jūsu gaumi un atbilstoši vannas istabas izmēriem un iekārtojumam.

MARMORYL® tehnoloģija, kas uz šo brīdi ir visprogresīvākā marmora masas liešanas tehnoloģija, ir radīta lai ražotu izstrādājumus ar vairāku desmitu gadu ilgu paredzamo kalpošanas laiku. Šī tehnoloģija ļauj nodrošināt 25 gadu ilgu garantijas laiku visām AURA™ brīvi stāvošajām vannām, izlietnēm un individuāli radītiem izstrādājumiem.

Izcelsmes valsts Latvija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde