Kid-Man Pie sienas stiprināms dušas soliņš ar atbalsta kājām 01-5105

Zoom
Kid-Man
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26404048

Kompakts, stabils, viegli tīrāms un dezinficējams dušas krēsls, stiprināms pie sienas (priekšējās kājiņas atbalstās pret virsmu). Ietilpst arī nelielā dušā vai vannā.

Tas izgatavots no izturīgas, neslīdošas plastmasas un kvalitatīva alumīnija. Sēdēšanai paredzētā daļa – atlokāma, izliekta, ar caurumiņiem ūdens notecēšanai un izgriezumiem abās pusēs, lai pieturētos. Piemērots personām, kuru svars nepārsniedz 180 kg.

Sēdekļa augstums ir maināms, regulējot krēsla kājiņu garumu. Katrā kājiņā ir caurumi augstuma fiksēšanai. Ar vienu roku pieturot krēsla kājiņu, izvelciet fiksatoru no cauruma, bet ar otru – noregulējiet vēlamo sēdekļa augstumu, nostipriniet to ar fiksatoru. Rūpējieties par savu drošību – pirms krēsla lietošanas pārliecinieties, vai visas kājiņas ir noregulētas vienādā augstumā un stingri nofiksētas.

Ikviens dušas krēsls rūpnīcā tiek pārbaudīts, tādēļ līdz klientam nonāk tikai kvalitatīvs produkts. Vannas dēli ieteicams uzglabāt sausā vietā, kur tas netiek pakļauts tiešiem saules stariem, periodiski veikt mitro tīrīšanu, neizmantojot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, pēc tīrīšanas – nosusināt.

Sadaļā "Ražotāja informācija", lūdzam rūpīgi izlasīt lietošanas un kopšanas instrukciju, kā arī ieteikumus Jūsu drošībai

Maksimāla slodze, kg 180
Svars, kg 4.5
Kopējais augstums, cm 38-56
Kopējais platums, cm 48
Kopējais garums, cm 41
Sēdekļa platums, cm 41.5
Sēdekļa dziļums, cm 28.5

 

Svars, kg 2.4
Maksimālā slodze, kg 180

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde