Preču piegāde

Preču piegāde atkarīga no to pieejamības noliktavā. Ja prece atrodas noliktavā, tā saņemama darba dienās Rīgas robežās 1-3 dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža. Ja preces noliktavā nav, klients tiek informēts par tās piegādes laiku.

Preču piegāde tiek veikta darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00, iepriekš vienojoties ar klientu par vēlamo laiku un vietu.

Preču saņemšana bez piegādes maksas iespējama Rīgā, veikalā „Ūdens akadēmija”, Rāmuļu ielā 25, darba dienās no 8:00 - 18:00.

Mazgabarīta preču piegāde:

1. Rīgas robežās €7

2. OMNIVA pakomātos visā Latvijā

 Lielgabarīta preču piegāde saskaņojama katrā pasūtījumā individuāli.

Saņemot pasūtījumu mēs ar Jums sazināsimies, lai konkretizētu piegādes adresi un laiku. Preces piegāde nav iekļauta preces cenā.

Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties vai iebraukt. Veicot pasūtījumu lūdzam norādīt tuvāko vietu, kur nogādāt Jūsu pirkumu.

Prece tiek piegādāta līdz mājas durvīm.

Preču nodošanu Pircējam apliecina sekojoši dokumenti: preču pavadzīme, stingrās uzskaites kvīts vai kases čeks.

Pircēja pienākums ir preču saņemšanas brīdī pārbaudīt preču daudzuma un sortimenta atbilstību dokumentā norādītajam. Pircējam, pieņemot preces, vizuāli jāpārbauda un jānovērtē to kvalitātes atbilstība. Pircēja pārstāvja paraksts dokumentos apliecina preču pieņemšanu pēc daudzuma, sortimenta un kvalitātes.

* ar PVN, plus piegāde