Preču piegāde

Preču piegāde atkarīga no to pieejamības noliktavā. Ja prece atrodas noliktavā, tā saņemama darba dienās Rīgas robežās 1-3 dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža. Ja preces noliktavā nav, klients tiek informēts par tās piegādes laiku.

Preču piegāde tiek veikta darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00, iepriekš vienojoties ar klientu par vēlamo laiku un vietu.

Piegāde un preču saņemšana Ludzā, Rēzeknē, Jēkabpilī un Madonā – veikalos „Ūdens akadēmija” bez maksas.

Preču saņemšana bez piegādes maksas iespējama Rīgā, veikalā „Ūdens akadēmija”, Rāmuļu ielā 25.

Mazgabarīta preču piegādes izmaksas Rīgas robežās €7, ārpus Rīgas un lielgabarīta precēm - izmaksas tiek saskaņotas katrā pasūtījumā individuāli.

Saņemot pasūtījumu mēs ar Jums sazināsimies, lai konkretizētu piegādes adresi un laiku. Preces piegāde nav iekļauta preces cenā.

Prece netiek piegādāta uz vietām, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties vai iebraukt. Veicot pasūtījumu lūdzam norādīt tuvāko vietu, kur nogādāt Jūsu pirkumu.

Prece tiek piegādāta līdz mājas durvīm.

Preces saņemšanas brīdī pircējam vai viņa pārstāvim jāpārliecinās par to, ka piegādātā prece atbilst tai, kuru pircējs ir pasūtījis.

Preču nodošanu Pircējam apliecina sekojoši dokumenti: preču pavadzīme, stingrās uzskaites kvīts vai kases čeks.

Pircēja pienākums ir preču saņemšanas brīdī pārbaudīt preču daudzuma un sortimenta atbilstību dokumentā norādītajam. Pircējam, pieņemot preces, vizuāli jāpārbauda un jānovērtē to kvalitātes atbilstība. Pircēja pārstāvja paraksts dokumentos apliecina preču pieņemšanu pēc daudzuma, sortimenta un kvalitātes.

* ar PVN, plus piegāde