UNIPAK MULTISEAL F 2.5L <20L/dienā solārajām un zemes siltuma sūkņu...

Zoom

UNIPAK MULTISEAL F 2.5L <20L/dienā solārajām un zemes siltuma sūkņu sistēmām

Select Art.No.: 051550025
UNIPAK
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26344888

PRODUKTA APRAKSTS:

MULTISEAL - šķidrais hermētiķis, ko pievieno tieši ūdenim vai citam šķidrumam apkures, ūdensapgādes u.c. slēgtās sistēmās, lai noslēgtu slēptās noplūdes. MULTISEAL ir pieejams dažādās produkta variācijās, atbilstoši pielietojuma mērķim. MULTISEAL var izmantot centrālapkures sistēmās, gandrīz visu veidu apkures, grīdas apkures sistēmās, drenāžas un kanalizācijas sistēmās. MULTISEAL ir pieejams arī dzeramā ūdens , gāzes, solāro un peldbaseinu sistēmu hermetizācijai.

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS:

MULTISEAL noslēgšanas procesa pamatā ir izkliedētas kristāliskās minerālvielas. MULTISEAL tiek iesūknēts sistēmā un slēptās noplūdes dažu dienu laikā pašas noslēdzas, silikātiem nogulsnējoties un kristalizējoties gar noplūdes vietas malām. Lai hermetizētu sistēmu ar MULTISEAL, nav nepieciešams precīzi zināt noplūdes vietu, vienkārši jāļauj MULTISEAL vajadzīgajā koncentrācijā cirkulēt apkures kontūrā vai ar nemainīgu spiedienu ( 5-7 bar) ūdensapgādes sistēmā, un pēc dažām dienām noplūde tiks noslēgta. Hermetizācijas procesa ilgums ir atkarīgs no noplūdes lieluma un temperatūras sistēmā. 

PIELIETOJUMS:

Solārās un siltuma sūkņu sistēmas 
MULTISEAL F - īpaši izstrādāts lietošanai sistēmās ar antifrīziem. Piemērots solārajām un zemes siltuma sūkņu sistēmām ar šķidruma zudumu līdz 20 litriem 24 stundās.

Izcelsmes valsts Dānija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde