UNIPAK MULTISEAL 84 5L <25L/dienā sadzīves un dzeramā ūdens sistēmām

Zoom
UNIPAK
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26344888

PRODUKTA APRAKSTS:

MULTISEAL - šķidrais hermētiķis, ko pievieno tieši ūdenim vai citam šķidrumam apkures, ūdensapgādes u.c. slēgtās sistēmās, lai noslēgtu slēptās noplūdes. MULTISEAL ir pieejams dažādās produkta variācijās, atbilstoši pielietojuma mērķim. MULTISEAL var izmantot centrālapkures sistēmās, gandrīz visu veidu apkures, grīdas apkures sistēmās, drenāžas un kanalizācijas sistēmās. MULTISEAL ir pieejams arī dzeramā ūdens , gāzes, solāro un peldbaseinu sistēmu hermetizācijai.

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS:

MULTISEAL noslēgšanas procesa pamatā ir izkliedētas kristāliskās minerālvielas. MULTISEAL tiek iesūknēts sistēmā un slēptās noplūdes dažu dienu laikā pašas noslēdzas, silikātiem nogulsnējoties un kristalizējoties gar noplūdes vietas malām. Lai hermetizētu sistēmu ar MULTISEAL, nav nepieciešams precīzi zināt noplūdes vietu, vienkārši jāļauj MULTISEAL vajadzīgajā koncentrācijā cirkulēt apkures kontūrā vai ar nemainīgu spiedienu ( 5-7 bar) ūdensapgādes sistēmā, un pēc dažām dienām noplūde tiks noslēgta. Hermetizācijas procesa ilgums ir atkarīgs no noplūdes lieluma un temperatūras sistēmā. 

PIELIETOJUMS:

Dzeramais ūdens
MULTISEAL 84 sērijas produkti paredzēti lietošanai sadzīves un dzeramā ūdens sistēmās, piemēroti nerūsējošā tērauda, cinkotiem, plastmasas, kā arī korodējošiem vara cauruļvadiem.
MULTISEAL 84 - pie šķidruma zuduma līdz 25 litriem 24 stundās.

Izcelsmes valsts Dānija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde