UNIPAK MULTISEAL 30E 1L <30L/dienā sistēmām ar gāzes apkures katlu

Zoom
UNIPAK
Ir pieejams

PRODUKTA APRAKSTS:

MULTISEAL - šķidrais hermētiķis, ko pievieno tieši ūdenim vai citam šķidrumam apkures, ūdensapgādes u.c. slēgtās sistēmās, lai noslēgtu slēptās noplūdes. MULTISEAL ir pieejams dažādās produkta variācijās, atbilstoši pielietojuma mērķim. MULTISEAL var izmantot centrālapkures sistēmās, gandrīz visu veidu apkures, grīdas apkures sistēmās, drenāžas un kanalizācijas sistēmās. MULTISEAL ir pieejams arī dzeramā ūdens , gāzes, solāro un peldbaseinu sistēmu hermetizācijai.

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS:

MULTISEAL noslēgšanas procesa pamatā ir izkliedētas kristāliskās minerālvielas. MULTISEAL tiek iesūknēts sistēmā un slēptās noplūdes dažu dienu laikā pašas noslēdzas, silikātiem nogulsnējoties un kristalizējoties gar noplūdes vietas malām. Lai hermetizētu sistēmu ar MULTISEAL, nav nepieciešams precīzi zināt noplūdes vietu, vienkārši jāļauj MULTISEAL vajadzīgajā koncentrācijā cirkulēt apkures kontūrā vai ar nemainīgu spiedienu ( 5-7 bar) ūdensapgādes sistēmā, un pēc dažām dienām noplūde tiks noslēgta. Hermetizācijas procesa ilgums ir atkarīgs no noplūdes lieluma un temperatūras sistēmā. 

PIELIETOJUMS:

Apsildāmas grīdas / Apkure
MULTISEAL 30E - pie šķidruma zuduma līdz 30 litriem 24 stundās, paredzēts sistēmām ar gāzes apkures katlu, īpaši piemērots presētiem cauruļvadiem, nav piemērots centrālapkures sistēmām.
NB! MULTISEAL 30E sistēmā jāatstāj!

Izcelsmes valsts Dānija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde