UNIPAK MULTISEAL 10 POOL 5L baseiniem

Zoom
UNIPAK
Par preces pieejamību lūdzam sazināties ar tirdzniecības pārstāvi tālr. 26344888

PRODUKTA APRAKSTS:

MULTISEAL - šķidrais hermētiķis, ko pievieno tieši ūdenim vai citam šķidrumam apkures, ūdensapgādes u.c. slēgtās sistēmās, lai noslēgtu slēptās noplūdes. MULTISEAL ir pieejams dažādās produkta variācijās, atbilstoši pielietojuma mērķim. MULTISEAL var izmantot centrālapkures sistēmās, gandrīz visu veidu apkures, grīdas apkures sistēmās, drenāžas un kanalizācijas sistēmās. MULTISEAL ir pieejams arī dzeramā ūdens , gāzes, solāro un peldbaseinu sistēmu hermetizācijai.

TEHNISKAIS RAKSTUROJUMS:

MULTISEAL noslēgšanas procesa pamatā ir izkliedētas kristāliskās minerālvielas. MULTISEAL tiek iesūknēts sistēmā un slēptās noplūdes dažu dienu laikā pašas noslēdzas, silikātiem nogulsnējoties un kristalizējoties gar noplūdes vietas malām. Lai hermetizētu sistēmu ar MULTISEAL, nav nepieciešams precīzi zināt noplūdes vietu, vienkārši jāļauj MULTISEAL vajadzīgajā koncentrācijā cirkulēt apkures kontūrā vai ar nemainīgu spiedienu ( 5-7 bar) ūdensapgādes sistēmā, un pēc dažām dienām noplūde tiks noslēgta. Hermetizācijas procesa ilgums ir atkarīgs no noplūdes lieluma un temperatūras sistēmā. 

PIELIETOJUMS:

Peldbaseini
MULTISEAL POOL - šķidrais hermētiķis peldbaseiniem, piemērots kā monolītiem, tā arī segmentētiem baseiniem, neatstāj redzamas blīvējuma pēdas baseinā.

Izcelsmes valsts Dānija

Uzrakstīt atsauksmi

Lai atstātu ierakstu, Jums jāieiet sistēmā.
Par šo preci atsauksmju pagaidām nav.
* ar PVN, plus piegāde